מברק מזמר

מברק מזמר

הכנת שיר בהפתעה לכל אירוע ומטרה - השאירו פרטים!

מברק מזמר? מה זה ברכה מזמרת ליום הולדת? איך מכינים שיר בהפתעה מזמר? כמה עולה מברק מזמר? האם זה רק לילדים או גם למבוגרים? על מברקים מזמרים!

במשך למעלה מ- 25 שנה, האמן, הזמר, הפזמונאי, השחקן, הקומיקאי והשחקן הזמר הפך את יום האהבה למיוחד. הדהים אותי סיפור מהוליווד כשמשפחתי בטקסס, שעבדתי איתה כשעברתי למדינה, יצרה איתי קשר ואמרה לי שהם הולכים לשלוח לי שיר ליום ההולדת שלי. הם חשבו שזו תהיה מתנת יום הולדת נהדרת ללכת לבית שלי ולשיר, אז הופעתי במרפסת ושרתי את השיר.

המברקים המזמרים" שנכנס ל היכל התהילה של המוזיקה בלוס אנג'לס בעיר ניו יורק בסוף שנות השבעים ותחילת שנות השמונים.

בדרך כלל אנו מקבלים מבול של הזמנות מאוחרות סביב חג האהבה, אך אפילו שירה ליום האהבה כפופה לזמינות. אם ברצונך לשכור אותנו לביצוע מברקים שרים, אנא צור איתנו קשר. אנו יכולים גם ליצור איתך קשר לבקש מברק שירה לאירוע מיוחד או לדון בהזמנת רביעייה או מקהלה שלמה לכל סוג של הופעה. אם אנו מארגנים הקלטות נפרדות לזמרים ולהפקות וידאו, נוכל גם לעזור לך וליצור איתנו קשר למידע נוסף.

אם אתה שוכר מישהו מחוץ לעיר, אתה יכול ללכת לחבר או בן משפחה לשיר איתו, אך אין צורך להעסיק אותו כדי ללכת לחברים או לבני משפחה. אנו יכולים גם להעסיק אותך על חשבונך אם אתה שוכר לאירוע מיוחד כגון חתונה, מסיבת יום הולדת או אירוע אחר.

הבדרן יגיש גם זר בלונים מלא בהליום ויצטלם למספר תמונות ויגיש אותו בפני הקהל באירוע המתאים. אתם שרים פסוק אחד או שניים מהשיר על פי בחירתכם, קוראים או מדקלמים שיר או מתייצבים עם שלושתנו בתצלום, או מוסרים את הבלונים או הזרים מלאים בהליום ומדקלמים או קוראים את השיר אם האירוע מאפשר זאת .

הם יופיעו במקום מוסכם – בזמן הנכון. תוכלו לשיר פסוק אחד או שניים מהשיר על פי בחירתכם, לקרוא או לקרוא שיר או להצטלם עם שלושתנו בתצלום, או שתוכלו להעביר את הבלונים או הזרים מלאים בהליום ולקרוא או לקרוא את השיר אם האירוע מאפשר. הבדרן יציג גם זר בלונים מלא בהליום ויצטלם למספר תמונות, ויגיש אותו בפני הקהל כאשר ההזדמנות מתרחשת. תבצע פסוק אחד או שלושה, תשיר או תבחר כמה מהפסוקים המעטים משיר או פסוק ותמלא בלון או זר בהליום או תעביר אותו בשעה המתאימה ביום או בלילה.

מבוא השירה הוא המילים ששולח המברק היה רוצה להקריא לך במברק. תוכלו לשיר כמה פסוקים מהשיר שבחרת, לקרוא אותם מהשיר או מהשיר שבחרת ולקרוא את המילים שבחרת. עם פסוק נוסף עליו, שואלת מוזיקת הזיכרון איזה מסר אתה רוצה שנעביר.

המברק מכיל שתי מנגינות מופע תוססות, מוגדרות לג'ינגלים ומקושטות בטקסט המותאם אישית לאדם שמנגן סרנדה.

שיר ההולדת הכי מביך שאפשר לעשות במשרד או בעסק. הכלה מודיעה לה שארוסה שולח לה שיר מיוחד לשיר כדי לומר לה כמה היא אוהבת אותה וכמה היא שמחה לומר כן. כשהזמר מתכוונן לפסוק האחרון, הוא מופתע מהמילים שנכתבו עבורו, המתארות את אהבתו אליה. היא מרגישה כמו 'האיש המבורך של העולם' ומספרת איך היא לא יכולה לחכות ליום החתונה שלה. ניתן לרכוש מברק ווקאלי בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, בריטניה, צרפת, גרמניה, איטליה, יפן ובריטניה.

אז למעשה כדי להזמין מזרק מזמר שהוא למעשה שיר בהפתעה אתם צריכים לבחור איזה שיר תרצו לעשות, לשלוח לנו מידע קצר על החוגג/ת ואנו נקליט את השיר עם זמרת באולפן הקלטות ונשלח לחוגג באופן ישיר את השיר!

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן