כתבת שיר? איך להקליט אותו באולפן הקלטות?

הקלטת שיר שכתבתי

הכנת שיר בהפתעה לכל אירוע ומטרה - השאירו פרטים!

הקלטת שיר שכתבת באולפן יכולה להיות יקרה למדי מכיוון שרובם מושכרים לפי שעות, אז כך תוכלו להפיק את המרב מההקלטות הקרובות שלכם. מכיוון שרוב הנגנים אינם זקנים פי שניים מנגרים, אספתי מדריך כיצד להקים אולפן הקלטות משלי שיעזור לך להתחיל.

אפשר להשיג 100% הקלטה קולית מקצועית גם אם התקציב שלך דחוס. המוצר הסופי עדיף אם מהנדס הקול באולפן הקטן שלך מוכשר ויש לך יותר שעות לעבוד על השיר. זה יקטין משמעותית את עלות הקלטת השיר שלך והתוצאה הסופית טובה בהרבה. אני מכנה את ההתקנה הקטנה שלי אולפן ההקלטות Poor Mans, אבל אתה יכול להקליט בכל אולפן הקלטות סטנדרטי מאובזר.

חוויית ההקלטה באולפן שלך תעשה אותך בטוח יותר ונוח יותר, גם אם תחליט מאוחר יותר להקליט באולפן של מישהו אחר. יצירת אולפן הקלטות משלך, בו תוכל להקליט את כל השירים והצלילים שלך, הוא צעד חכם. זכור שברגע שתסיים לעבוד, יהיו לך אולפני הקלטה אישיים משלך, נגישים בכל שעה ביום ובלילה, שם יהיו לך הזדמנויות רבות לשחק מבלי לשלם כל הזמן כסף לאולפן הקלטות.

קרא עוד על האופן שבו בחרתי באולפן ההקלטות בלוס אנג'לס כדי לעזור לך למצוא את האולפן הטוב ביותר. גלה כיצד להקליט את השיר שלך באולפן הקלטות כדי לקבל את ההקלטה הטובה ביותר האפשרית בסוף מושב האולפן.

הקפידו להתכונן עם מאמן קולי מראש ואפילו לראות אם תוכלו להיכנס לאולפן בזמן הקלטת השיר. תכננו מראש את החלקים, הכלים והרמות של השיר כדי שלא תבזבזו זמן בניסיון לכתוב, לתרגל ולהקליט אותם באולפן.

אם אתה באמת מעוניין להפיק ולסיים את המוסיקה שלך, ספר לנו בתגובות למטה. שתף את החוויה שלך בהקלטת השיר שלך באולפן בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, יוטיוב, גוגל + או מדיה חברתית אחרת. ספר לי איך אתה אוהב את השיר שהקלטת ומה אתה חושב עליו.

אם אתה רוצה שהמוזיקה שלך תהיה תחרותית ככל האפשר, כדאי לך ללכת בדרך של הקלטת פרויקט שלם באולפן. אם הקלטה חשובה לך, שקול להשתמש בחלק מהתקציב שלך כדי להזמין כמה שעות באולפן מקצוען מתאים להקלטת מסלול עצמות חשופות הכולל חלקי תוף טובים. אני ממליץ להשתמש בזמר הדגמה מיומן אם אתה מוכן להשקיע את הזמן והמאמץ הנדרשים ללמוד לנגן ולהקליט שירים משלך ברמה הגבוהה ביותר. אם אתה מספיק טוב להקליט את השירה שלך, אתה יכול לשלוח את השירה שלך וללכת ישר לאולפן ולשלם בעצמך.

עובד באולפן סאונד יכול לסייע לכם בסידור, הפקה ושליטה של האודיו עבור האמן או התווית האחראית על הפרויקט שלכם. אם אתה מפיק להקת אינדי, המפיק שלך יכול למצוא טכנאי אולפן ולפקח על מפגש ההקלטות כדי להבטיח שכל השירים הדרושים יוקלטו בזמן בזמן האולפן.

תוכנית אולפן עושה הבדל גדול, וידע לפני שאתה נכנס לאולפן אתה יכול להתמקד בהקלטת השיר תוך מינימום מתח. כמה זמן תיקח וכמה זמן תצטרך לקחת וכמה זמן זה ייקח?

נהיה הרבה יותר קל ליצור מוזיקה טובה כשאתה מקליט את השיר שלך באולפן, והתוצאות טובות יותר כשאתה משתמש באולפן מקצועי להקלטת השיר ומהנדס מנוסה שיודע מה הוא עושה. אם יש לך הזדמנות לערוך ולערבב את המוסיקה בעצמך, אתה יכול לייצר מוסיקה טובה יותר שתערבב בפחות זמן.

אתה לא צריך לצפות להפיק שיר מתחת ל -1,000 $ בלי להתפשר על צליל מקצועי, זה פשוט לא אפשרי. אין צורך לבזבז הרבה כסף באולפן הקלטות כדי לעשות הדגמה, זה על המוסיקה.

דבר אחד בטוח: בשלב מסוים תצטרך אולפן הקלטות משלך. גם אם אינך מוכן לכתוב שיר משלך, אולפני הקלטות משלך יקלו עליך להתאמן ולפתח את כישורי הראפ שלך. אם אתה רק מתחיל לאנס וכבר השקעת זמן מכובד במלאכה שלך, אז תצטרך את זה.

ככל שאתה יותר שאפתני, כך אתה צריך יותר להקליט הקלטות מקצועיות, מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים שונים של אולפני הקלטות, תמיד יהיה מה שאתה צריך.

אמנם אתה יכול לנגן הרבה מוסיקה בבית, אך ההקלטות המתקבלות תמיד באיכות נחותה מאלו שהוקלטו באולפן הקלטות מקצועי. יש כל כך הרבה דברים שיכולים להשתבש, החל מהנימה, הקצב והנפח הנכונים ועד לשכחת מילה. לרוב אתה מסתלק מזה בסטודיו משלך, אבל לא תמיד.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן